Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Teambuildingové programy pro každého


Rádi Vám sestavíme program, připravíme a zrealizujeme celou Vaši firemní akci. To vše v překrásném Českém Krumlově, jedné z perel světové architektury a městě nekonečných možností. Přinášíme Vám nabídku různých variant teambuildingu, teamspiritu a také fun-event sportovních akcí.


Firemní akce

Nabízíme kompletní zajištění Vaší teambuildingové akce včetně transportu, cateringu a samozřejmě nezapomenutelného sportovního programu.

... více na: Firemní akce

Městské slavnosti

Přijedeme za Vámi po celé republice. Zajistíme sportovní zábavu pro malé i velké. Nabízíme profesionální přístup a aktivity přímo na míru.

... více na: Městské slavnosti

Školní výlety

Organizujeme školní vodácké kurzy. Zajistíme dopravu i rezervace kempů. Dle zájmu můžeme nabídnout další sportovní atrakce vhodné pro studenty.

... více na: Školní výlety

Teambuilding firmy Wrigley

Nabízíme Vám:
  1. nejrůznější outdoorové aktivity využívající specifické přírodní podmínky Českého Krumlova, Lipenska i dalšího okolí
  2. tvorbu skupinových programů a soutěží
  3. osobní a profesionální přístup
  4. zkušené lektory a instruktory (instruované vůdce malých plavidel, outdoorové specialisty, další instruktory a průvodce)
  5. komplexní zajištění celé akce (ubytování, doprava, catering…)

To vše a mnoho dalšího dle Vašich individuálních požadavků.

 

Tvorba těchto hromadných akcí se setkává s velkým úspěchem nejen proto, že během programů dochází ke stmelování kolektivu, zesílení týmového ducha a projevu organizačních schopností jednotlivců. Týmová spolupráce napomáhá ke vzájemnému poznání, rozvíjí komunikační dovednosti a naučí vás efektivnější spolupráce.

Stručněji řečeno, naučíme Váš tým pracovat efektivněji, produktivněji a zajistíme dobré mezilidské vztahy na pracovišti. Využijte našich služeb a nechte se přesvědčit. Doufáme, že naplníme Vaše očekávání.

Kontaktujte nás ZDE: office@outdoor-krumlov.cz

 


Městské slavnosti Písek, Nová Pec, Plešovice:

Budweiser Budvar teamspirit