Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit


Scooter from Kleť

Koloběžky z Kletě

Z vrcholu hory Kleť se povezete na koloběžce přibližně hodinu a půl zpět do centra Českého Krumlova. Celá trasa je po upravené cyklostezce. Koloběžky jsou ideální do terénu, odpružené vidlice společně se širokými pneumatikami Vám dodá za jízdy komfort a bezpečí. V ceně je zahrnuto zapůjčení mapy, ochranné přilby a rukavice.

Family fajdajf
Activities off Krumlov
Bicycles bb
Price: 250,00 Kč
osoba
Enter the quantity!
Order

Individuální jízda z Kletě do cílové stanice Českého Krumlova je vhodná pro jednotlivce i pro větší skupiny. Jedenáctikilometrová trasa začíná přímo na vrcholu hory Kletě, na který se dostanete pěšky z centra Krumlova nebo vyvezete lanovkou z nedalekého Krásetína (17km vzdálená vesnička, snadno dostupná autem či vlakem). Z vrcholu hory se povezete na koloběžce po cyklostezce k Modrému obrazu, dále po cyklostezce Granátnická a krasojízdu zakončíte u Svaté trojice v Českém Krumlově. Koloběžky jsou ideální do terénu, odpružené vidlice společně se širokými pneumatikami Vám dodá za jízdy komfort a bezpečí i pro začátečníky. V ceně je zahrnuto zapůjčení mapy, ochranné přilby a rukavice.

Koloběžky z KletěKoloběžky z KletěKoloběžky z KletěKoloběžky z KletěKoloběžky z KletěKoloběžky z KletěKoloběžky z KletěKoloběžky z KletěKoloběžky z Kletě